39-442
Nowa Dęba
ul. Strefowa
17

Pracownik produkcji szkła izolacyjnego - Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.

✔Mężczyźni, kobiety lub pary do 55 roku życia ✔Doświadczenie nie jest wymagane (wszyscy zostaną przeszkoleni) ✔Nie jest wymagana znajomość języka polskiego
Szczegóły
✔ Umowa o pracę
✔ System pracy: III zmiany po 8 godzin (I zmiana - tydzień, II zmiana - tydzień, III zmiana - tydzień lub 4 zmiany (2 dni I zmiana, 2 dni II zmiana, 2 dni III zmiana i 2 dni wolne)
✔ Czas oczekiwania: 2-5 dni od złożenia wniosku o rejestrację pozwolenia na pracę
✔ Wynagrodzenie: na starcie - 20 zł/h brutto (15,55 zł/h netto)
✔ Płatność za własne mieszkanie - 540 zł brutto za pełny miesiąc
✔ System ocen związanych z podwyższonym wynagrodzeniem dla nowych pracowników po 3, 9 i 15 miesiącach (pracownik podlega ocenie, a jego wynagrodzenie jest podwyższane każdorazowo od 1 zł do 1,6 zł/h)
✔ Za pracę w nocy i w dni świąteczne pracownikowi przysługuje 5,5 zł/godz. brutto (przy systemie trzyzmianowym ~ 60 godzin miesięcznie, a przy systemie czterozmianowym ~ 90 godzin)
✔ Soboty: +100% do stawki (za cały przepracowany tydzień)
✔ Nadgodziny: +50% do stawki
✔ Oferujemy kwartalny system premiowy od 700 do 1800 zł brutto
✔ Darmowe zakwaterowanie, 3-4 osoby na pokój z Wi-Fi
✔ Autobus dowożący pracowników od strony Sandomierza i Tarnobrzega
✔ Awanse w wysokości 100 zł co tydzień, po pierwszych 7 przepracowanych dniach (naliczanie w piątki, do pierwszego pełnego wynagrodzenia)
✔ Wynagrodzenie do 10 dnia na konto bankowe za poprzedni miesiąc
Benefity
Ubezpieczenie grupowe
Dofinansowanie do urlopów
Firmowy transport do miejsca pracy
Bezpłatne miejsce parkingowe
Wymagania
✔ Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
✔ Umiejętność pracy w zespole
✔ Wysoka motywacja do pracy
✔ Gotowość do pracy w wymiarze 8 godzin z możliwością nadgodzin
Obowiązki
✔ Prace produkcyjne przy produkcji szkła zgodnie z technologią
✔ Przestrzeganie procesu produkcji
✔ Konserwacja maszyn i urządzeń
✔ Głównym zadaniem jest załadunek i rozładunek szkła oraz jego rozładunek na linii, a także kontrola jakości
✔ Po zdobyciu doświadczenia i ocenie pracownika możliwa jest praca z maszynami, cięcie szkła, piec
Musisz być zalogowany, aby aplikować