PRODUKCJA ELEKTRONIKI

- Praca 8 godzin na 3 zmiany, praca 5-6 dni w tygodniu. Zmiany przebiegają następująco: 2 dni - 1 zmiana, 2 dni - 2 zmiany, 2 dni wolne. Po miesiącu pracy możesz przejść na 12-godzinne zmiany - 14,22 netto za godzinę, kandydaci do 26 roku życia otrzymują wyższą stawkę. - Możliwość zarejestrowania się jako student dla kandydatów poniżej 26 roku życia i otrzymania 19,7 zł netto.
Szczegóły
WYMAGANIA:
- Mężczyźni, kobiety, pary do 50 lat
- wiza lub bio od 3 miesięcy.
Wymagania
ZAKWATEROWANIE:
Nocleg w mieście Kwidzyn, pokoje 2-4 osobowe. Będziesz mieszkać w domu lub mieszkaniu. Jest wi-fi, łóżko jest wydawane. Dojazd do pracy komunikacją miejską około 100 zł miesięcznie lub pieszo. Za media pobierane są 210 zł + podatek mieszkaniowy.

DEKORACJE:
Pracę na podstawie umowy Umowa najmu - co przewiduje uelastycznienie harmonogramu pracy oraz gwarantuje ZUS ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, które płaci za Ciebie Twój pracodawca
Obowiązki
OBOWIĄZKI:
pakowanie elementów elektronicznych, kompletacja, transport, magazynowanie, montaż gotowych produktów. Wstawianie komponentów do otworów w płycie
Musisz być zalogowany, aby aplikować

Podobne oferty

Praca przy pakowaniu suszonych owoców
BIZNES ATLANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik produkcji COMAXEL
Pracownik produkcji
People Partners