Kucharz — kuchnia gruzińska

Kuchnia gruzińska nie ma przed tobą tajemnic? Chcesz się rozwijać? Wiemy, jak ważne są rozwój osobisty, zaangażowanie i doskonała atmosfera w zespole. Tworzymy miejsce, które pozwoli Ci na samorealizację i rozwinięcie skrzydeł. Cenimy odwagę, zaangażowanie i chęć do pracy. Zapraszamy do rozmowy.
Szczegóły
OFERUJEMY:
Umowa zlecenie;
stawka 32 PLN (brutto);
Pracę na zmiany;
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;
Przyjazną atmosferę pracy;
Organizujemy noclegi dla pracowników (400 PLN z wypłaty).
Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą, skontaktuj się z nami!!
Benefity
Elastyczny czas pracy
Wymagania
NASZE WYMAGANIA:
Minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Zaangażowania w powierzone obowiązki;
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
Komunikatywność;
Wymagany język polski.
Obowiązki
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji;
Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni;
Dbałość o estetykę i jakość wyprodukowanych potraw;
Obsługa urządzeń gastronomicznych;
Musisz być zalogowany, aby aplikować