02-256
b80

MAGAZYNIER - Warszawa (Włochy)

PROFILIGHT GROUP SP. Z O. O. jest producentem oświetlenia LED. Projektujemy i wdrażamy koncepcje oświetleniowe do stref handlu i przemysłu. W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko MAGAZYNIER.
Szczegóły
- umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i
zaangażowania,
- możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- otwartość przełożonych i współpracowników na kreatywne pomysły oraz rozwiązania,
- ciekawą i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
- pracę z ludźmi pełnymi pasji.
Benefity
Dodatkowa opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Wymagania
- prawo jazdy kat. B,
- odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość i zaangażowanie,
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- umiejętność pracy w zespole,
- motywacja do pracy,
- dyspozycyjność.
Obowiązki
- rozładunek dostaw,
- przyjmowanie towarów przychodzących na magazyn oraz ich kontrola ilościowa i
jakościowa,
- kompletowanie i przygotowanie zamówień do wysyłki,
- realizacja dostaw,
- utrzymywanie magazynu w należytym porządku,
- serwis opraw LED.
Musisz być zalogowany, aby aplikować

Podobne oferty

Упаковщик на складе одежды.
Foreign Personnel Service Sp. z o.o.
Работник склада