PRACA W INTERNETOWYM MAGAZYNIE PACZEK

HARMONOGRAM PRACY I WYNAGRODZENIE: - stawka od 14,45 do 18,56 (w zależności od wydajności pracy). Za nocne zmiany dopłata 2 zł brutto. -Dla osób poniżej 26 roku życia ze statusem studenta stawka wynosi od 20 do 25,7 zł netto - Praca na 2-3 zmiany po 8-12 godzin, 5-6 dni w tygodniu. 180-240 godzin miesięcznie.
Szczegóły
WYMAGANIA:
-Mężczyźni i pary oraz kobiety poniżej 55
Wymagania
ZAKWATEROWANIE:
Zapewniamy w domkach lub hostelach pokoje 4 osobowe, za nocleg 250 zł + opłata mieszkaniowa jest odliczana od wynagrodzenia. Wszyscy chodzą z domu do pracy. Jest wi-fi, lepiej mieć własną pościel i naczynia. Wszyscy chodzą z domu do pracy.

DEKORACJE
Będziesz pracować na podstawie umowy Umowa zlecenie - która przewiduje uelastycznienie harmonogramu pracy i gwarantuje ZUS ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, które płaci za Ciebie Twój pracodawca
Obowiązki
OBOWIĄZKI:
pakowanie, sortowanie, kompletowanie online paczek książek i płyt CD, telefonów, słuchawek i towarów dla dzieci, akcesoriów zamawianych online. Kobiety kompletują tylko lekkie towary.
Można również używać większych przedmiotów, takich jak foteliki dziecięce do samochodów, rowery, ale tylko mężczyźni to uzupełniają. Praca na stojąco / w ruchu. Musisz chodzić po magazynie, aby odebrać zamówienia na przesyłki internetowe
Musisz być zalogowany, aby aplikować