02-677
Warszawa Mokotów
ul. Cybernetyki
9

Specjalista ds. Obsługi klienta - PRACA ZDALNA z językiem ukraińskim

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Szukasz oferty pracy zdalnej, która pozwoli Ci na rozwój?
Szczegóły
W zamian oferujemy:

Gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze + premie;

Płatne 8-dniowe szkolenie online przygotowujące do pracy, dlatego nie wymagamy doświadczenia!;

Pracę zdalną możliwą z całej UE;

Pakiet benefitów pozapłacowych;

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy bez względu na Twoją lokalizację!
Kontakt
Telefon
+48512091081
Rekrutacja.Poland@armatis.com
CV możesz przesłać bezpośrednio do działu rekrutacji na adres: rekrutacja.poland@armatis.com
Benefity
Karta sportowa
Ubezpieczenie grupowe
Elastyczny czas pracy
Zwrot kosztów usług internetowych
Wymagania
Jedynie czego oczekujemy:

Znajomości języka ukraińskiego (B2);

Znajomości języka polskiego;

Chęci do pracy;

Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz szybkiej nauki;

Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera.

Dyspozycyjności na poziomie minimum 140godz/mies.
Obowiązki
Praca polega na obsłudze pasażerów znanego przewoźnika autokarowego przy pomocy 3 kanałów: połączeń przychodzących, maili i chatów. Obsługa dotyczy różnorodnych spraw, między innymi: zmian terminów, bagaży oraz wszelkiego rodzaju spraw organizacyjnych.
Musisz być zalogowany, aby aplikować

Podobne oferty

Warszawa- obsługa klienta w j.niemieckim
Armatis Polska S.A
Mokotów
Warszawa- obsługa klienta w j.francuskim
Mokotów