59-724
Osiecznica
ul. Jesionowa
37\4

Targetolog

"Szukamy targetologa - praca w pełni zdalna."
Szczegóły
1. Praca w pełni zdalna.
2. Konkurencyjne wynagrodzenie + premie.
3. Rozwój zawodowy i szkolenia finansowane przez firmę.
Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres drukuvwroclaw@gmail.com
Wymagania
1. Doświadczenie w obszarze reklamy z wykorzystaniem targetowania od 6 miesięcy.
2. Znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne komunikowanie się z grupą docelową.
3. Głęboka wiedza z zakresu marketingu cyfrowego i narzędzi targetowania.
4. Doświadczenie w pracy z platformami reklamowymi, takimi jak Facebook Ads, Instagram Ads, Google Ads.
Obowiązki
1. Opracowywanie i optymalizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych przy użyciu targetowania.
2. Analiza grupy docelowej i tworzenie skutecznych strategii zaangażowania.
3. Tworzenie i testowanie reklam dostosowanych do polskiej publiczności.
4. Ocena wyników kampanii, korekta strategii dla osiągnięcia maksymalnej efektywności.
Musisz być zalogowany, aby aplikować