83-200
Starogard Gdański
ul. Aleja Jana Pawła II
1

Terminowo poszukujemy KIEROWNIKÓW/INŻYNIERÓW BUDOWY

Firma głownie zajmuje się kompleksową realizacją żelbetowych obiektów mostowych. W związku ze swoim rozwojem poszykujemy do naszego zespoły kierownika oraz inżynierów budowy. Zapraszamy do naszej strony internetowej www.togabud.com @togabud_official
Szczegóły
Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat) lub własna działalność.
Wynagrodzenie ustalimy po rozmowie kwalifikacyjnej.
Praca mobilna, głównie północne regiony Polski.
Firma zapewnia:
Zamieszkanie
Samochód służbowy z kartą paliwową
Оbiady
Wyposażenie odzieży roboczej
Karta MultiSport,
Niezbędne narzędzia pracy - komputer, telefon z numerem firmowym.
Spotkania i wyjazdy integracyjne.
Możliwość rozwoju
Benefity
Karta sportowa
Posiłki pracownicze
Karty paliwowe
Paczki świąteczne
Firmowy transport do miejsca pracy
Bezpłatne miejsce parkingowe
Samochód służbowy
Wymagania
Doświadczenie w branży budowlanej
Znajomość prawa budowlanego
Wykształcenie wyższe (budownictwo)
Wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac,
Prowadzenie ewidencji narzędzi i akcesoriów budowlanych;
Nadzorowanie przestrzegania zasad BHP
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mobilność
Prawo jazdy kat. B
Znajomość języka polskiego/angielskiego
Obowiązki
Koordynowanie niezbędnych materiałów budowlanych
Koordynacja prac podwykonawców na budowie
Raportowanie przebiegu realizacji prac budowlanych
Organizacja własnej pracy oraz pozostałych pracowników
Przepływ informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a głównym biurem
Inne obowiązki ustalone pod czas rozmowy kwalifikacyjnej
Musisz być zalogowany, aby aplikować